Chantico Fire USA Chantico Fire Polska Chantico Fire Wielka Brytania Chantico Fire Niemcy Chantico Fire Francja
Get Adobe Flash player
Wkłady do kominków
Posiadasz tradycyjny kominek, ale czasy jego świetności dawno już minęły? Obawiasz się, że koszty renowacji mogą być wysokie, co w połączeniu z opłatami za drewn­o i usługi kominiarskie stworzy wygórow­aną cenę za cieszenie si­ę ogniem w domu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – wkłady do kominków Chantico Fire. Wkłady komink­owe t­o idealne rozwiązanie w chwili, gdy nie chcesz inwestować w stary kominek ani dłużej go utrzymywać – ­dzięki nim będziesz mógł pono­wnie zasiadać w ­cieple ognia bez zamart­wiani­a się o koszty drewna, napraw czy odświeżenia. Atestowane­ i opatrzone ce­rtyfikatami wkłady do kominków są w pełni be­zpieczne i pozwalają na powrót cieszyć posiadaniem żywego ognia w domu. Jedna inwestycja to gwarancja tego, że Twój stary kominek ponownie ożyje, tworząc niepowtarzalną atmosferę każdego dnia.
Cena: 1 845 zł

Wkłady: Model A 02­

Opis:
Wkłady kominkowe z serii A-02 ożywią Twój stary, tradycyjny kominek i uczynią go na powrót atrakcyjnym przy jednoczesnym wzroście ekonomiczności użytkowania. Jeśli szukasz eleganckiego, dyskretnego wkładu do kominka, ten model spełni Twoje oczekiwania.
Wymiary w milimetrach:
410 / 128­ / 308
szerokość / wysokość / ­głębokość
Cena: 2 583 zł

Wkłady: Model A 05

Opis:
Kompaktowe wkłady kominkowe z serii A-05 powstały z myślą o właścicielach niewielkich kominków tradycyjnych. Rozmiary i konstrukcja sprawiają, że te wkłady do kominków wspaniale odświeżają system kominkowy a dwa szklane panele dodatkowo eksponują piękno ognia.
Wymiary w milimetrach:
410 / 385 / 258
szerokość / wysokość / głębokość
Cena: 4 182 zł

Wkłady: Model Standard

Opis:
Wkłady do kominków Standard wyposażone są w szereg elementów, które pozwalają na włożenie ich zarówno do paleniska tradycyjnego kominka jak i na zamontowanie na ścianie. Wkłady te wykonane są z malowanej proszkowo stali i posiadają atrakcyjne szklane drzwiczki, chroniące przed bezpośrednim kontaktem z ogniem.
Wymiary w milimetrach:
600 / 595 / 300
szerokość / wysokość / głębokość

­ 
Copyright© 2014 Chantico Fire